Kredyt pod zastaw auta online

Kredyt pod zastaw auta online/ pożyczka na zakup samochodu

Prosty i wygodny sposób na otrzymanie gotówki od ręki to między innymi kredyt pod zastaw auta online. Dzięki niemu szybko i nawet bez wychodzenia z domu załatwisz wszystkie formalności. A dużym plusem ofert takich jak pożyczki pod zastaw samochodu czy kredyt pod zastaw auta online jest to, że dalej możesz normalnie korzystać z samochodu! Uzyskane kwoty pożyczki pod zastaw auta lub pożyczka pod zastaw karty pojazdu może być wyższa w stosunku do normalnej pożyczki ponieważ jej zabezpieczeniem jest auto, którego używamy.

Pożyczka pod zastaw samochodu!

Kredyt pod zastaw auta online

Na czym polega pożyczka pod zastaw samochodu?

Pożyczka pod zastaw auta jest zwyczajną pożyczką z zabezpieczeniem, które stanowi samochód.  Pozwala nam ona na uzyskanie wyższej kwoty pożyczki w zamian za uczynienie z parabanku współwłaściciela naszego samochodu. W tym celu sporządzana jest umowa pożyczkowa oraz udzielamy pełnomocnictwa parabankowi,które pozwoli wpisać go jako współwłaściciela. W ramach pożyczki pod zastaw auta / karty pojazdu pożyczkobiorca może najczęściej liczyć na pożyczkę pomiędzy 60-80% wartości samochodu. Aby poznać dokładną ofertę należy skontaktować się w tej sprawie z instytucją pozabankową przez formularz na stronie.

Korzyści pożyczki pod zastaw auta:

  • wyższa kwota pożyczki,
  • korzystniejsze warunki pożyczek,
  • szybka pożyczka z min formalności,
  • brak zaświadczeń

Zagrożenia pożyczki pod zastaw auta:

  • przeniesienie własności auta na parabank,
  • brak spłat spowoduje utratę samochodu / przepadek mienia
  • dodatkowe obowiązki z przerejestrowaniem auta.

Skorzystaj z naszej ofert i ciesz się szybką gotówką bez względu na to, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Tarnów, Bochnia, Wieliczka, Lublin, Kraśnik, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Lublin, Zamość, Wrocław, Chorzów, Opole, Bytom, Zabrze, Kraków czy Warszawa. Z każdego z miejsca w Polsce możesz wnioskować o kredyt pod zastaw auta online. Skorzystaj już dziś i ciesz się szybką gotówką od ręki. Wygodnie, szybko i co ważniejsze bez wychodzenia z domu. Dzięki ofercie jaką jest pożyczka pod zastaw samochodu możesz zarówno otrzymać pieniądze, jak i dalej normalnie korzystać ze swojego samochodu. Dlatego też pożyczka pod zastaw samochodu którym jeździsz cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Sprawdź dodatkowo:

Już teraz rozwiąż swoje problemy finansowe i skorzystaj z jednej z naszych pozostałych ofert: pożyczki bez BIK i KRD, pożyczki dla zadłużonych bezrobotnych, lub też pożyczki na dowód osobisty. Złóż wniosek przez internet i skorzystaj z naszej oferty – weź szybką pożyczkę online dla każdego!